MÖBLER / Bord / Bord 6142466
nr 614 2466
Bord
med låda, 1800-tal, längd: 91, djup. 59, höjd. 64
Kondition: kompletterat,kortade ben,slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 7 december 2009
kl 18:29:29
500 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr